Намет Hannah Tycoon 4
Відео 1Фото 11 |
Hannah Tycoon 4
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Hannah Tycoon 4
Намет Hannah Tycoon 4 spring green/cloudy gray II (23) 10029349HHX | 4 600 грн. |
Намет Hannah TYCOON 4 (spring green/cloudy gray II (23)) 10029349HHX | 4 600 грн. |
Намет Hannah Tycoon 4 (1052-118HH0153TS.01) | 4 600 грн. |
Палатка Hannah Tycoon 4 spring green/cloudy grey | 4 600 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hannah Tycoon 4
Ціни на Hannah Tycoon 4 |
---|---|---|---|---|
Hannah Tycoon 2 | від 3 920 грн. | 11 пропозицій | ||
Hannah Tycoon 3 | від 4 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Hannah Tycoon 4 | від 4 600 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →