Powerbank Havit HV-PB57
Фото 7 |
Havit HV-PB57 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-PB57
Усі ціни 10 →Зовнішній акумулятор Havit Power Bank 10000mAh PB57 Black (PB930364) | 598 грн. |
Внешний аккумулятор Havit Power Bank 10000mAh PB57 Black (PB930364) | 598 грн. |
Універсальна мобільна батарея Havit PB57 10000mAh (PB930364) | 850 грн. |
Батарея универсальная Havit PB57 10000mAh Input micro USB Type-C 5V/2A, Ou | 559 грн. |
Havit HV-PB57 10000mAh Black PB930364 | 599 грн. |
ще 5 пропозицій