Powerbank Havit HV-PB92
Фото 4 |
Havit HV-PB92 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Havit HV-PB92
Зовнішній акумулятор Havit HV-PB92 20000 mAh Black HV-PB 92 black | 729 грн. |
Havit HV-PB92 20000mAh 22.5W White | 969 грн. |
Універсальна мобільна батарея 20000mAh HAVIT HV-PB92 Black 22.5W (HV-PB92) | 1 017 грн. |
Havit HV-PB92 20000mAh 22.5W Black | 969 грн. |
Універсальна мобільна батарея 20000mAh HAVIT HV-PB92 White 22.5W (HV-PB92) | 1 017 грн. |
Модификації Havit HV-PB92
Ціни на Havit HV-PB92 |
---|---|---|---|---|
Havit HV-PB90 | від 641 грн. | 1 пропозиція | ||
Havit HV-PB92 | від 729 грн. | 5 пропозицій |