Квадрокоптер (дрон) DJI Air 3 (RC-N2)
Відео 17Фото 6 |
DJI Air 3 (RC-N2)
Політ:до 46 хв, дальність 32 км, швидкість 76 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 60 к/с, 3840x2160 пікс 60 к/с, 2688x1512 пікс 60 к/с
Камера:вбудована, підвіс для стабілізації
Розміри:326x258.8x105.8 мм, складаний
Вага:720 г
Передача даних O4 HD (до 10 Мбіт/с для пультів DJI RC-N2 і DJI RC 2, затримка від 120 мс) за допомогою 6 антен 2T4R.
Всі характеристики
Характеристики Air 3 (RC-N2)
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DJI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DJI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DJI Air 3 (RC-N2)
Усі ціни 29 →Квадрокоптер DJI Air 3 with RC-N2 пульт без дісплея (CP.MA.00000691.04) | 47 282 грн. |
Квадрокоптер Dji Air 3 with RC-N2 (CP.MA.00000691.01) | 35 179 грн. |
Квадрокоптер Dji Air 3 with RC-N2 (CP.MA.00000691.01) | 34 859 грн. |
Квадрокоптер dji Air 3 with rc-n2 пульт без дісплея (cp.ma.00000691.04) | 48 218 грн. |
DJI DJI Air 3 Drone with RC-N2 (CP.MA.00000691.01) CP.MA.00000691.01 | 31 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості квадрокоптера DJI Air 3 (RC-N2):
вертикальна: ±0.1 м при візуальному, ±0.5 м при супутниковому;
горизонтальна: ±0.3 м при візуальному, ±0.5 м при супутниковому
Характеристики основної камери :
матриця: 1/1.3", 48 МП;
об'єктив: фокусна відстань – 24 мм, світлочутливість – f/1.7, кут огляду – 82°
швидкість затвора: 1/8000 – 2 с
максимальний бітрейт відео: 150 Мбіт/с (кодек H.264/H.265)
значення ISO: 100 – 6400 (звичайний), 100 – 12800 (нічний режим)
роздільна здатність відео :
3840×2160 (4K) при 24/25/30/48/50/60/100 к/с
1920×1080 (FHD) за 24/25/30/48/50/60/100/200 к/с
вертикальна зйомка 1512×2688 (2.7K) при 24/25/30/48/50/60 к/с
вертикальна зйомка 1080×1920 (FHD) при 24/25/30/48/50/60 к/с
Характеристики телеоб'єктиву ідентичні таким у основної камери, за винятком світлосили (f/2.8), фокусної відстані (70 мм) та кута огляду (35°)
Цифровий зум :
основна камера: до 3x
телеоб'єктив: 3 - 9 x
Варіанти комплектації :
DJI Air 3 (RC-N2): дрон, пульт керування DJI RC-N2, 1 батарея DJI Air 3 Intelligent Fly Battery, 3 пари низькошумних гвинтів, захисна накладка для підвісу камери, кабелі
DJI Air 3 Fly More Combo (RC-N2): дрон, пульт керування DJI RC-N2, 3 батареї DJI Air 3 Intelligent Fly Battery, 6 пар низькошумних гвинтів, захисна накладка для підвісу камери, кабелі, сумка для перенесення, зарядна станція на 3 батареї
DJI Air 3 Fly More Combo (RC2): дрон, пульт керування DJI RC2, 3 батареї DJI Air 3 Intelligent Fly Battery, 6 пар низькошумних гвинтів, захисна накладка для підвісу камери, кабель, сумка для перенесення, зарядна станція на 3 батареї
- Максимальна швидкість набору висоти та зниження – 10 м/с, максимальний кут нахилу – 35°
- Опір вітру зі швидкістю до 12 м/с
- Вбудована пам'ять об'ємом 8 ГБ
- 3D ІЧ-сенсор для виявлення перешкод: 0.1 – 8 м, сектор огляду спереду, ззаду та з боків – 60°
- Максимальна дальність польоту – 32 км.
- Максимальна висота над рівнем моря для зльоту – 6 км.
вертикальна: ±0.1 м при візуальному, ±0.5 м при супутниковому;
горизонтальна: ±0.3 м при візуальному, ±0.5 м при супутниковому
матриця: 1/1.3", 48 МП;
об'єктив: фокусна відстань – 24 мм, світлочутливість – f/1.7, кут огляду – 82°
швидкість затвора: 1/8000 – 2 с
максимальний бітрейт відео: 150 Мбіт/с (кодек H.264/H.265)
значення ISO: 100 – 6400 (звичайний), 100 – 12800 (нічний режим)
3840×2160 (4K) при 24/25/30/48/50/60/100 к/с
1920×1080 (FHD) за 24/25/30/48/50/60/100/200 к/с
вертикальна зйомка 1512×2688 (2.7K) при 24/25/30/48/50/60 к/с
вертикальна зйомка 1080×1920 (FHD) при 24/25/30/48/50/60 к/с
Характеристики телеоб'єктиву ідентичні таким у основної камери, за винятком світлосили (f/2.8), фокусної відстані (70 мм) та кута огляду (35°)
основна камера: до 3x
телеоб'єктив: 3 - 9 x
DJI Air 3 (RC-N2): дрон, пульт керування DJI RC-N2, 1 батарея DJI Air 3 Intelligent Fly Battery, 3 пари низькошумних гвинтів, захисна накладка для підвісу камери, кабелі
DJI Air 3 Fly More Combo (RC-N2): дрон, пульт керування DJI RC-N2, 3 батареї DJI Air 3 Intelligent Fly Battery, 6 пар низькошумних гвинтів, захисна накладка для підвісу камери, кабелі, сумка для перенесення, зарядна станція на 3 батареї
DJI Air 3 Fly More Combo (RC2): дрон, пульт керування DJI RC2, 3 батареї DJI Air 3 Intelligent Fly Battery, 6 пар низькошумних гвинтів, захисна накладка для підвісу камери, кабель, сумка для перенесення, зарядна станція на 3 батареї
Модификації DJI Air 3 (RC-N2)
Ціни на DJI Air 3 (RC-N2) |
---|---|---|---|---|
DJI Air 3 Fly More Combo (RC-N2) | від 45 599 грн. | 25 пропозицій | ||
DJI Air 3 Fly More Combo (RC2) | від 54 035 грн. | 41 пропозиція | ||
DJI Air 3 (RC-N2) | від 31 599 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →