Квадрокоптер (дрон) Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2
Фото 15 |
Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2
RTK Rugged BundleRugged Bundle
Політ:до 40 хв, дальність 21 км, швидкість 72 км/год
Зйомка відео:1920x1080 пікс 120 к/с, 3840x2160 пікс 60 к/с, 5472x3076 пікс 60 к/с, 2720x1530 пікс 120 к/с
Камера:знімна, підвіс для стабілізації, стабілізація камери
Розміри:складаний
Вага:1174 г
12 датчиків для виявлення перешкод у будь-якому напрямку на відстані до 30 метрів. Швидкознімні пропелери. Зйомка фото в RAW. Дальність польоту – 9 км. Час польоту – до 40 хв. Режим зйомки timelapse. Розмір матриці – 1 дюйм.
У комплектації Evo II Pro 6K Rugged Bundle є дві батареї, кейс для перенесення дрона та тримач для карт пам'яті microSD, в іншому вона ідентична комплектації Evo II Pro 6K.
Всі характеристики
Характеристики Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Autel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Autel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2
Усі ціни 14 →Квадрокоптер - AUTEL EVO II Pro Rugged Bundle V2 (102000433) | 64 999 грн. |
Квадрокоптер Autel EVO II Pro Rugged Bundle V2 + ATTI прошивка | 49 900 грн. |
Квадрокоптер Autel Evo Ii Pro Rugged Bundle V2 (102000433) | 48 060 грн. |
Квадрокоптер Autel Evo Ii Pro Rugged Bundle V2 (102000433) | 47 831 грн. |
AUTEL AUTEL EVO II Pro Rugged Bundle V2 (102000433) 102000433 | 85 379 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості квадрокоптера Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2:
- Вбудована пам'ять — 8 ГБ
- Діафрагма — від f/2.8 до f/11
- ISO від 100 до 12800
- Бітрейт — 120 Мбіт
- У комплектації Evo II Pro 6K v2 Rugged Bundle є дві батареї, кейс для перенесення дрона та тримач для карток пам'яті microSD, в іншому вона ідентична комплектації Evo II Pro 6K v2.
Модификації Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2
Ціни на Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2 |
---|---|---|---|---|
Autel Evo II Pro 6K RTK Rugged Bundle v2 | від 98 990 грн. | 2 пропозиції | ||
Autel Evo II Pro 6K Rugged Bundle v2 | від 48 010 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →