Сковорідка Hendi Marble Professional 627655 39 см
Фото 3 | Товар застарів 3 928 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 39; Товщина дна (мм): 4; Висота стінок (см): 5; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: метал; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; використання в духовці; Комплектація: Країна походження бренду: Нідерланди |
Hendi Marble Professional 627655 |
|
Не рекомендується мити в посудомийці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hendi Marble Professional 627655
Ціни на Hendi Marble Professional 627655 |
---|---|---|---|---|
Hendi Marble Professional 627600 20 см | від 1 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627617 24 см | від 1 519 грн. | 4 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627662 26 см | від 1 922 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627624 28 см | від 2 001 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627631 32 см | від 2 556 грн. | 3 пропозиції | ||
Hendi Marble Professional 627648 36 см | від 3 229 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →