Гриль-сковорідка Hendi Titanium Professional 629802 28 см чорний
Hendi Titanium Professional 629802 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi Titanium Professional 629802 28 см чорний
Сковорода-гриль Hendi Titanium Professional 28 см (629802) | 3 797 грн. |
Сковорода гриль з рифленим дном 280x280 h 55 мм Hendi 629802 | 4 863 грн. |
Сковорода гриль з рифленим дном Hendi «Titanium Professional», 280x280x(H) | 3 427 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →