Сковорідка RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL оливковий (6885902)
Фото 7 |
RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL оливковий
Усі ціни 11 →Сковорода ringel Zitrone Olive 28см (rg-2108-28/ol) | 1 681 грн. |
Сковорода RINGEL Zitrone Olive 28см с крышкой (RG-2108-28/OL) RG-2108-28/O | 1 590 грн. |
Сковорода глибока Ringel Zitrone Olive 24см з кришкою (RG-2108-28/OL) | 1 499 грн. |
Сковорода універсальна Ringel Zitrone Olive 28 см (RG-2108-28/OL) | 2 210 грн. |
Ringel RG-2108-28/OL | 2 210 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL
Ціни на RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zitrone RG-2108-28OL оливковий | від 1 360 грн. | 11 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-28 салатовий | від 1 432 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Zitrone RG-2108-28BL чорний | від 1 349 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →