Спальний мішок Highlander Phoenix Ember 250 -3
Фото 9 |
Highlander Phoenix Ember 250 -3 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Highlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Highlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Highlander Phoenix Ember 250 -3
Усі ціни 24 →Спальний мішок Highlander Phoenix Ember 250/-3°C Olive Green Left (SB243-O | 3 564 грн. |
Спальный мешок Спальный мешок Highlander Phoenix 250/-3°C Ember Olive Gree | 3 100 грн. |
Спальний мішок Highlander Phoenix Ember 250/-3°C Olive Green Left (SB243-O | 3 090 грн. |
Спальний мішок Highlander Phoenix Ember 250/-3°C Olive Green Left (SB243-O | 2 600 грн. |
Спальный мешок Highlander Phoenix Ember 250/-3°C Olive Green Left (SB243-O | 3 099 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →