Спальний мішок Slumberjack Boundary 40 Reg (420.00.45)
Фото 7 |
Slumberjack Boundary 40 Reg 208x84 см218x84 см |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slumberjack 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slumberjack.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Slumberjack Boundary 40 Reg
Усі ціни 7 →Спальний мішок Slumberjack Boundary 40 Regular 51726221RR | 2 688 грн. |
Спальний мішок Slumberjack Boundary 40 Regular (51726221RR) 51726221RR | 2 688 грн. |
Спальник Slumberjack Boundary 40 Regular (51726221RR) | 2 699 грн. |
Slumberjack спальник Boundary 40 Regular (51726221RR) | 2 954 грн. |
Спальник Slumberjack Boundary 40 Regular (1012-51726221RR) | 3 360 грн. |
Спальник Slumberjack Boundary 40 Regular 183 R | 3 360 грн. |
Спальник Slumberjack Boundary 40 Regular 51726221RR | 2 688 грн. |
Модификації Slumberjack Boundary 40 Reg
Ціни на Slumberjack Boundary 40 Reg |
---|---|---|---|---|
Slumberjack Boundary 40 Reg | від 2 688 грн. | 7 пропозицій | ||
Slumberjack Boundary 40 Long | від 3 024 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →