Спальний мішок Highlander Phoenix Flame 400 -9 (SB244-OG)
Відео 3Фото 10 |
Highlander Phoenix Flame 400 -9 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Highlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Highlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Highlander Phoenix Flame 400 -9
Усі ціни 26 →Спальний мішок Highlander Phoenix Flame 400/-9°C -оливковий 929695 | 5 059 грн. |
Спальный мешок Спальный мешок Highlander Phoenix Flame 400/-9°C Olive Gree | 4 399 грн. |
Спальний мішок Highlander Phoenix Flame 400/-9°C Olive Green Left (SB244-O | 4 170 грн. |
Спальный мешок Highlander Phoenix Flame 400/-9°C Olive Green Left (SB244-O | 4 399 грн. |
Спальний мішок Highlander Phoenix Flame 400/-9°C Olive Green Left (SB244-O | 3 750 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →