Спальний мішок Highlander Serenity 350 Envelope -7
Highlander Serenity 350 Envelope -7 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Highlander 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Highlander.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Highlander Serenity 350 Envelope -7
Усі ціни 37 →Спальний мішок Highlander Serenity 350 Envelope/-7°C - голубий 925875 | 3 679 грн. |
Спальный мешок Highlander Serenity 350 Envelope/-7°C Blue (Left) (925875) | 3 200 грн. |
Спальний мішок Highlander Serenity 350 Envelope/-7°C Blue (Left) (925875) | 3 199 грн. |
Спальный мешок Highlander Serenity 350 Envelope -7c Blue Left (925875) | 3 189 грн. |
Спальний мішок Highlander Serenity 350 Envelope/-7°C Blue Left (SB238-BL) | 2 700 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості спального мішка Highlander Serenity 350 Envelope -7:
- Розмір в складеному вигляді: 41x25x25 см
- Компресійний мішок в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →