Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2421G0-I
Hikvision DS-2CD2421G0-I |
|
Шумозаглушення 3D DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2421G0-I
Усі ціни 6 →Hikvision DS-2CD2421G0-I (2.0мм) IP-камера видеонаблюдения Эксклюзив | 3 089 грн. |
IP-камера Hikvision з PIR-датчиком DS-2CD2421G0-I (2.8 мм) | 2 810 грн. |
IP-видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD2421G0-I (2.8mm) для системы видеонабл | 3 089 грн. |
Hikvision DS-2CD2421G0-IDW (W) (2.8 мм) IP-камера видеонаблюдения Sale | 2 875 грн. |
IP-відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD2421G0-I (2 мм) з вбудованим мікрофоно | 3 010 грн. |
Ip відеокамера Hikvision DS-2CD2421G0-I 2.8мм | 3 089 грн. |
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Hikvision DS-2CD2421G0-I:
- Мінімальна освітленість — 0.028 люкс.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →