Камера відеоспостереження Partizan IPC-2SP-IR
Partizan IPC-2SP-IR |
|
Доступ до хмарного серверу Partizan Cloud
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Partizan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Partizan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Partizan IPC-2SP-IR
Видеокамера IP Partizan IPC-2SP-IR 1.2 | 2 880 грн. |
Внутрішня Wi-Fi IP камера Partizan IPC-2SP-IR 1.2, 2Мп | 3 840 грн. |
IP-видеокамера Partizan IPC-2SP-IR 1.1 | 2 880 грн. |
2.0 MP IP камера IPC-2SP-IR 1.2 | 3 840 грн. |
Корисно знати:
Хмарний сервер Partizan Cloud
Даний сервіс замінює собою класичний відеореєстратор. Все відео буде записано в хмарне захищене сховище Partizan Cloud.
Хмарний сервер Partizan Cloud
РекомендуємоПорівняти в таблиці →