Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm
Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Шумозаглушення 3D DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm
Усі ціни 23 →IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8mm | 3 536 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8mm | 3 536 грн. |
HD-TVI відеокамера 5 Мп Hikvision DS-2CE10HFT-F (2.8mm) для системи відеон | 3 448 грн. |
Камера видеонаблюдения HikVision DS-2CE10HFT-F28 (2.8) DS-2CE10HFT-F28 (2. | 3 536 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE10HFT-F (2.8) DS-2CE10HFT-F (2.8 | 3 536 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm:
- Мінімальне освітлення — 0.0005 люкс.
Модификації Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE10HFT-F 2.8 mm | від 3 447 грн. | 24 пропозиції | ||
Hikvision DS-2CE10HFT-F 3.6 mm | від 3 415 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →