Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Відео 1Фото 13 |
Hikvision DS-7608NI-K2/8P на 8 каналівна 16 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Усі ціни 19 →Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7608NI-K2/8P | 10 640 грн. |
Регистратор для видеонаблюдения HikVision DS-7608NI-K2/8P | 10 640 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7608NI-K2/8P | 10 640 грн. |
HikVision Hikvision DS-7608NI-K2/8P | 10 640 грн. |
Hikvision Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7608NI-K2/8P | 10 640 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7608NI-K2/8P
Ціни на Hikvision DS-7608NI-K2/8P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-K2/8P | від 8 755 грн. | 19 пропозицій | ||
Hikvision DS-7616NI-K2/16P | від 12 999 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →