Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7616NI-Q1(D)
Hikvision DS-7616NI-Q1(D) |
|
4 канали підтримують розпізнавання людини або транспортного засобу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7616NI-Q1(D)
Усі ціни 23 →IP-відеореєстратор 16-канальний Hikvision DS-7616NI-Q1(D) для систем відео | 5 363 грн. |
Видеорегистратор Hikvision ds-7616ni-q1(d) | 4 930 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7616NI-Q1(D) | 5 500 грн. |
16-ти канальный 4K видеорегистратор c аналитикой Hikvision DS-7616NI-Q1(D) | 5 362 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Hikvision DS-7616NI-Q1(D) DS-7616NI-Q1(D | 5 500 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Hikvision DS-7616NI-Q1(D)
Ціни на Hikvision DS-7616NI-Q1(D) |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7604NI-Q1(D) | від 4 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Hikvision DS-7608NI-Q1(D) | від 4 350 грн. | 29 пропозицій | ||
Hikvision DS-7616NI-Q1(D) | від 4 890 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →