Навушники
Hoco EW22 Cantante
Фото 7 |
Hoco EW22 Cantante |
|
Пара мікрофонів з ENC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco EW22 Cantante
Усі ціни 34 →Навушники бездротові TWS Hoco EW22 Cantante (white) | 599 грн. |
Наушники Hoco EW22 Cantante White | 515 грн. |
Hoco EW22 Cantante TWS White 6931474777812 | 599 грн. |
Навушники HOCO cantante True wireless ENC noise Cancelling BT headset EW22 | 889 грн. |
Наушники Hoco EW22 Cantante Black | 515 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →