Навушники
Proove Boost EQ02
Фото 10 |
Proove Boost EQ02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proove Boost EQ02
Бездротові навушники TWS Proove Boost EQ02 Black | 699 грн. |
Гарнітура PROOVE Boost EQ02 Black (39533) | 999 грн. |
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура з мікрофоном Proove Boost EQ02 |B | 899 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →