Електродуховка HOLMER HEO-162CL
Фото 8 |
HOLMER HEO-162CL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER HEO-162CL
Усі ціни 35 →Електрична піч Holmer HEO-162CL | 3 899 грн. |
Електропіч Holmer HEO-162CL | 4 199 грн. |
Holmer Holmer HEO-162CL | 4 199 грн. |
Електрична піч Holmer HEO-162CL | 4 199 грн. |
Духова піч Holmer heo-162cl | 4 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →