Сковорідка HOLMER Star Chef FP-22324-SWMBL 24 см
Фото 9 |
HOLMER Star Chef FP-22324-SWMBL |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Star Chef FP-22324-SWMBL 24 см
Holmer FP-22324-SWMBL | 821 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Holmer Star Chef FP-22324-SWMBL 24 см | 1 035 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Holmer Star Chef FP-22324-SWMBL 24 см | 900 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Holmer Star Chef FP-22324-SWMBL 24 см | 856 грн. |
Модификації HOLMER Star Chef FP-22324-SWMBL
Ціни на HOLMER Star Chef FP-22324-SWMBL |
---|---|---|---|---|
HOLMER Star Chef FP-22324-SWMBL 24 см | від 821 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER Star Chef FP-22326-SWMBL 26 см | від 895 грн. | 5 пропозицій | ||
HOLMER Star Chef FP-22328-SWMBL 28 см | від 961 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →