Сковорідка Benson BN-491 24 см
Benson BN-491 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-491 24 см
Усі ціни 9 →Сковорода з кришкою Benson BN-491 24см Пательня з антипригарним мармуровим | 895 грн. |
Сковорідка Benson 24 см з кришкою та мармуровим покриттям (BN-491) | 780 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-491 (24см) | 906 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-491 з антипригарним покриттям 24 x 4.5 см | 737 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-491 24см Сковорода з антипригарним мармурови | 850 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Benson BN-491
Ціни на Benson BN-491 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-491 24 см | від 737 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-492 26 см | від 796 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-493 28 см | від 855 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →