Електрогенератор Honda EU70is
Відео 2Фото 5 |
Honda EU70is |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honda.
Купити Honda EU70is
Усі ціни 11 →Генератор бензиновый Honda EU70IS ITT, инверторный | 219 910 грн. |
Бензиновый генератор Honda EU70IS 910246 | 225 700 грн. |
Генератор бензиновий інверторний Honda EU 70 IS 101317-20 | 225 700 грн. |
Генератор бензиновый Honda EU70iS (EU70iSITT) | 225 700 грн. |
Генератор инверторный Honda EU70iSN | 225 700 грн. |
Модель Honda EU70is розташувалася на перших сходинках п'єдесталу пошани в сімействі бензогенераторів для «прописки» на території поблизу будинку заміського формату. Агрегат забезпечить електроенергією техніку в оселі на випадок перепадів з енергопостачанням і не потривожить домочадців надмірним рівнем шуму.
Вироблення електроенергії
Генератор укомплектований потужним і надійним двигуном GX390 з інверторним управлінням і системою електронного уприскування палива. Точне дозування подачі бензину залежно від рівня навантаження на виході сприяє економічній витраті палива. На максимумі модель виробляє 7 кВт потужності, в номінальному режимі — чесні 5.5 кВт. Споживає генератор при цьому не більш як 3,2 л бензину на годину.
Розвинена ергономіка
Honda EU70is люб'язно надає в користувальницьке розпорядження три розетки змінного струму 230 В, вихід постійного струму 12 В, інформативний екран і транспортувальні колеса. Без останніх в конструкції бензогенератора не обійтися зважаючи на досить солідною ваговій категорії агрегата (118 кг).
Поза конкуренцією
Перелік приємних слів про моделі доповнюють шумозахисний кожух і опція синхронізації двох електростанцій для роботи на загальну навантаження. Засмучує лише дорожнеча генератора. Але якщо пріоритет поставлена безкомпромісна надійність, кращого варіанта, ніж Honda EU70is, вдень з вогнем не знайти.