Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HI 5020 WEF
Фото 6 |
Містка посудомийка для повного вбудовування в ніші шириною 60 см. Модель призначена для великих сімейств, де регулярно збираються гори брудного посуду. Одночасно машинка здатна прийняти на борт до 14 комплектів посуду. Гнучкі можливості завантаження машинки забезпечує концепція FlexiLoad завдяки наявності складних тримачів у кошиках та регулюванню висоти верхнього ящика. Технологія інтенсивного миття 3D Zone Wash дозволяє сконцентрувати потужні струмені води на конкретному вибраному кошику для досягнення найкращих результатів миття посуду.
«Під капотом» біля посудомийки встановлений тихий та економічний інверторний привод. Програмний арсенал моделі налічує 9 автоматичних режимів, зокрема. програму неповного (половинного) завантаження. Для контролю ходу циклу в машині передбачена індикація світловим променем на підлогу. З інших особливостей пристрою відзначають режим самоочищення камери, опцію відкладеного старту, систему захисту від протікання Aquastop, можливість підключення посудомийки до гарячого водопостачання з температурою води до 60 °С.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston HI 5020 WEF
Усі ціни 10 →Посудомийна машина Hotpoint-Ariston HI 5020 Wef | 15 225 грн. |
Hotpoint-Ariston HI 5020 WEF вбудована посудомийна 59.8 см, Active Dry, Ін | 13 530 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Hotpoint-Ariston Hi 5020 Wef | 14 446 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Hotpoint-Ariston Hi 5020 Wef | 14 432 грн. |
HOTPOINT ARISTON HI 5020 WEF | 13 997 грн. |