Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE (F161550)
Фото 11 |
Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:10
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:8 шт
Витрата води:9 л
Рівень шуму:45 дБ
Ширина:45 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики HSIO 3T235 WCE
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE
Усі ціни 11 →Посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE | 13 999 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Hotpoint-Ariston HSIO 3T235 WCE | 15 755 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Hotpoint-Ariston Hsio 3T235 Wce | 15 454 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Hotpoint-Ariston Hsio 3T235 Wce | 15 440 грн. |
Ariston HSIO 3T235 WCE | 13 110 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →