Ноутбук HP Spectre x360 14-ef2000 [14-EF2003UA 825D6EA]
Фото 24 | від 65 899 до 83 851 грн. Порівняти ціни 45 →2023 рікSpectre (імідж)трансформер 360°автономний+Intel Evoсенсорний екранSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабрендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківхороший sRGB Дисплей:13.5 ", 1920x1280 (3:2) Процесор:Core i7, 1355U, 1.2 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 96EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.36 кг |
Модифікації HP Spectre x360 14-ef2000 2
Характеристики
HP Spectre x360 14-ef2000 [14-EF2003UA 825D6EA] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Spectre x360 14-ef2000 [14-EF2003UA 825D6EA]
Колір:
Сортувати
Ноутбук HP Spectre x360, 1TB SSD, 16GB RAM, Intel i7 (14-ef2003ua) 825D6EA | 71 999 грн. |
HP Spectre x360 14-ef2003ua (825D6EA) Blue 825D6EA | 71 999 грн. |
Ноутбук HP Spectre x360 14-ef2003ua (825D6EA) Blue 825D6EA | 71 999 грн. |
HP Spectre x360 14-ef2003ua (825D6EA) | 65 899 грн. |
Ноутбук HP Spectre x360 14-ef2003ua (825D6EA) 825D6EA | 71 999 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо