Жорсткий диск HP Server SATA 7.2K 3.5" 846608-001 6 ТБ 846608-001
HP 846608-001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Server SATA 7.2K 3.5" 846608-001 6 ТБ 846608-001
Hpe 846608-001 - 3.5" 6000 Gb 7200 Rpm (846608001) | 22 160 грн. |
Hpe 846608-001 - 3.5" 6000 Gb 7200 Rpm (846608001) | 22 714 грн. |
Hpe 846608-001 - 3.5" 6000 Gb 7200 Rpm (846608001) | 23 268 грн. |
Модификації HP Server SATA 7.2K 3.5" 846608-001
Ціни на HP Server SATA 7.2K 3.5" 846608-001 |
---|---|---|---|---|
HP Server SATA 7.2K 3.5" 861683-B21 4 ТБ | від 10 920 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 846608-001 6 ТБ 846608-001 | від 22 160 грн. | 5 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 834028-B21 8 ТБ 834028-B21 | від 15 120 грн. | 7 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 857648-B21 10 ТБ 857648-B21 | від 20 486 грн. | 8 пропозицій | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" 881787-B21 12 ТБ 881787-B21 | від 20 737 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Server SATA 7.2K 3.5" P09163-B21 14 ТБ P09163-B21 | від 25 810 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо