Моноблок HP ProOne 245 G10 All-in-One 8T2S6ES
Фото 4 | від 26 309 до 30 253 грн. Порівняти ціни 20 →Проц:Ryzen 5, 7520U, 2.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon 610M Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації HP ProOne 245 G10 All-in-One 3
Характеристики
HP ProOne 245 G10 All-in-One 8T2S6ES |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 245 G10 All-in-One 8T2S6ES
Сортувати
Моноблок Hp 245-G10 (8T2S6ES) Ua | 27 236 грн. |
Моноблок 23.8" HP 245-G10 (8T2S6ES) | 27 494 грн. |
Моноблок HP 245-G10 (8T2S6ES) 8T2S6ES | 26 554 грн. |
Моноблок HP 245-G10 23.8" FHD IPS AG, AMD R5-7520U, 8GB, F512GB, UMA, WiFi | 28 359 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо