Монітор HP E24u G4 24 " (189T0AA)
Відео 1Фото 5 |
Закрити
Шапка
HP E24u G4 24 "
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E24u G4 24 "
РК монітор HP E24u G4 (189T0AA) 189T0AAПокращуйте візуальні враження та живіть свій комп'ютер
Насолоджуйтеся ще кращими візуальними ефектами та максимально ефект... щеивно використовуйте простір на робочому столі, заряджаючи комп'ютер за допомогою одного кабелю USB-C безпосередньо від монітора. Працюйте з комфортом цілий день на моніторі HP E24u G4 FHD USB-C з оптимізованою ергономікою, функцією HP Eye Ease та роздільною здатністю Full HD. Спростіть роботу своєї ІТ-команди завдяки можливостям віддаленого керування.
Один кабель для заряджання комп'ютера
Тримайте кабелі в порядку, підключаючи різні аксесуари за допомогою вбудованого USB-концентрато Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 186 грн. |
Монітор HP E24u G4 23,8" (189T0AA) | 8 774 грн. Під замовлення Див. умови |
HP E24u G4 23,8" (189T0AA) | 8 988 грн. Під замовлення Див. умови |
ЖК монитор HP E24u G4 (189T0AA) 189T0AAУлучшайте визуальные впечатления и оживляйте свой компьютерНаслаж Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 141 грн. |
РК монітор HP E24u G4 (189T0AA)Покращуйте візуальні враження та живіть свій комп'ютер
Насолоджуйтеся ще кращими візуальними ефектами та максимально ефект... щеивно використовуйте простір на робочому столі, заряджаючи комп'ютер за допомогою одного кабелю USB-C безпосередньо від монітора. Працюйте з комфортом цілий день на моніторі HP E24u G4 FHD USB-C з оптимізованою ергономікою, функцією HP Eye Ease та роздільною здатністю Full Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 135 грн. |
Серія HP E-SeriesПорівняти в таблиці →
від 14 999 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки
від 10 200 грн.
23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 5 686 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 11 795 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, динаміки
від 9 880 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 8 077 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, вебкамера
від 24 000 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 15 679 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 11 640 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
від 14 000 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1
від 6 512 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 46 160 грн.
44.5 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 3 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 4 735 грн.
23 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 8 241 грн.
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 6 599 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 9 307 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера
від 12 115 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 11 400 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
АксесуариВсі аксесуари для HP E24u G4 →
Відеоогляди
від 8 117 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 8 342 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, TÜV Rheinland
від 8 323 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 8 528 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 7 480 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
від 7 985 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, вебкамера, TÜV Rheinland
від 7 128 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 6 570 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 6 856 грн.
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 8 487 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1