Монітор Asus BE24ECSBT 23.8 " чорний
Відео 1Фото 9 |
Asus BE24ECSBT 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus BE24ECSBT 23.8 " чорний
Усі ціни 14 →Монітор ASUS BE24ECSBT (90LM05M1-B0B370) | 14 480 грн. |
ASUS BE24ECSBT (90LM05M1-B0B370) | 15 100 грн. |
РК монітор Asus BE24ECSBT (90LM05M1-B0B370) | 14 261 грн. |
Монітор ASUS BE24ECSBT Multi-touch (90LM05M1-B0B370) | 15 190 грн. |
Монітор Asus 24" BE24ECSBT (90LM05M1B0B370) | 14 678 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди