Монітор HP P22va G4 22 " чорний (453D2AA)
Відео 2Фото 3 |
HP P22va G4 22 " чорний
2021 рік
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 7 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P22va G4 22 " чорний
Усі ціни 35 →Монiтор 21.5" HP P22va G4 (453D2AA) | 3 819 грн. |
Монитор Hp P22va G4 (453D2AA) | 3 899 грн. |
Монітор Hp P22va G4 (453D2AA) | 3 899 грн. |
Монітор HP P22va G4 Black (453D2AA) 453D2AA | 3 809 грн. |
Монитор HP 21.5'' P22va (453D2AA) | 3 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди