Ноутбук Huawei MateBook D 15 2022 [BohrE-WDH9AL] (53013PMS)
Фото 22 | від 24 999 до 27 596 грн. Порівняти ціни 11 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 1155G7, 2.5 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:8 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.6 кг |
Модифікації Huawei MateBook D 15 2022 1
Характеристики
Huawei MateBook D 15 2022 [BohrE-WDH9AL] |
|
Web-камера вбудована в клавіатурі.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Huawei MateBook D 15 2022 [BohrE-WDH9AL]
Сортувати
Ноутбук Huawei MateBook D 15 2022 (BohrE-WDH9AL) MateBook D 15 2022 (BohrE | 26 136 грн. |
Ноутбук Huawei MateBook D 15 2022 i5-1155G7/8GB/512/Win11 (BohrE-WDH9AL) | 25 294 грн. |
Huawei MateBook D 15 2022 i5-1155G7/8GB/512/Win11 (BohrE-WDH9AL) | 25 317 грн. |
HUAWEI MateBook D 15 2022 (BohrE-WDH9AL) 105018 | 25 047 грн. |
Ноутбук HUAWEI MateBook D 15 2022 (BohrE-WDH9AL) BohrE-WDH9AL | 26 092 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо