Ланцюгова пила Husqvarna 340i (9679879-14)
Відео 2Фото 6 |
Husqvarna 340i |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 340i
Аккумуляторная цепная пила Husqvarna 340i без акб и з/у 9679879-14 | 14 999 грн. |
Аккумуляторная пила Husqvarna 340i 14, без акб 9679879-14 | 14 999 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Husqvarna 340i (9679879-14) - без аккумулятора | 14 999 грн. |
Акумуляторна пила Husqvarna 340i (9679879-14) | 14 999 грн. |
Відеоогляди