Ланцюгова пила Husqvarna 272 XP 0 (9656812-01)
Відео 1Фото 3 |
Husqvarna 272 XP 0 |
|
Поставляється без шини і ланцюга
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 272 XP 0
Усі ціни 6 →Бензопила Husqvarna 272 ХР 9656812-01 | 24 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 272 XP 9656812-01 | 24 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 272XP (9656816-18) | 24 999 грн. |
Ланцюгова пила Husqvarna 272XP (9656816-18) | 24 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 272XP 9656816‑18 | 24 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 272 XP 9656816-18 | 24 999 грн. |
Валерий
22 травня 2012, 07:08
Запчасти #
При заводе от мороза лопнул корпус. Где купить деталь корпуса HUSQVARNA 272?
Відеоогляди