Ланцюгова пила Husqvarna 135 14 (9667618-02)
Відео 8Фото 6 |
Husqvarna 135 14 |
|
Початкове рішення в лінійці бензопил від Husqvarna. Належить до класу легких і компактних бензопил для побутового користування – вага інструменту без ланцюга становить всього 4.4 кг Двигун в основі забезпечує потужність в 2 к.с., а розмір шини становить 350 мм. Водночас максимальні обороти досягають відмінних 12000 об/хв. До особливостей пилки віднесемо фірмові системи зниження викидів і очищення повітря X-Torq і Air Injection. Також реалізований миттєвий гальмо ланцюга при сильній віддачі і амортизатори для зниження вібрації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Купити Husqvarna 135 14
Бензопила Husqvarna 135 II 9678618-14 | 9 499 грн. |
Бензопила Husqvarna 135 II (9678618-14) 9678618-14 | 9 499 грн. |
Zagęszczarka jednokierunkowa 135 kg Husqvarna (Atlas Copco) LF130 Honda LT | 93 480 грн. |
Ланцюгова пила Husqvarna 135 II (9678618-14) | 9 499 грн. |
6 3 5 29 |
Пила добротна, але відразу хочу порадити купувати тільки оригінальне масло, тому що я потрапив на нову поршневу(( У сервісі зарядили шалені гроші, я знайшов альтернативу на https://sadservice.com.ua/, так що якщо хтось потрапив, так само як я, то рекомендую до хлопців, добрі аналоги, практично на бензопили. Легка, потужна, комфортна Погано заводиться, дорогі запчастини користуюся Husqvarna 135 14 більше року |
- Модель 135 14 — в комплекті шина довжиною 350 мм
- Модель 135 16 — в комплекті шина довжиною 400 мм