Бензоріз Husqvarna K 1270 16
Фото 6 |
Husqvarna K 1270 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna K 1270 16
Бензорез Husqvarna K 1270, 400 мм 9679788-01 | 53 550 грн. |
Бензорез Husqvarna K1270 16 9670542-01 | 53 550 грн. |
Бензоріз Husqvarna K1270 16"/400 мм 1" (9679788-01) | 53 550 грн. |
Бензорез Husqvarna K1270 9679788-01 | 53 550 грн. |