Ланцюгова пила Husqvarna 225i Kit
Відео 2Фото 3 |
Husqvarna 225i Kit акк. 1 шт 4 Агод акк. відсутній |
|
Акумуляторна ланцюгова пилка з пиляльною гарнітурою довжиною 350 мм. Оснащена безщітковим двигуном, який відрізняється підвищеною надійністю та більш економічним споживанням заряду батареї порівняно з моторами традиційної конструкції. Механізм кріплення пиляльної гарнітури дозволяє встановлювати або знімати полотна та регулювати натяг ланцюга без використання ключів та викруток. Пила Husqvarna 225i Kit підходить для використання у садівництві, будівництві чи комунальному господарстві. У цій комплектації вона поставляється разом із зарядним пристроєм та 36-вольтовим акумулятором, що має ємність 4 Агод.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 225i Kit
Аккумуляторная пила Husqvarna 225i KIT, з 1 акб 40-B140 та з/у 40-C80 9705 | 14 499 грн. |
Аккумуляторная цепная пила Husqvarna 225i KIT (9705475-06) | 14 499 грн. |
Акумуляторна пила Husqvarna 225i KIT (АКБ+ЗП) (9705475-06) | 14 499 грн. |
Відеоогляди
Модификації Husqvarna 225i Kit
Ціни на Husqvarna 225i Kit |
---|---|---|---|---|
Husqvarna 225i Kit | від 14 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Husqvarna 225i | від 8 999 грн. | 4 пропозиції |