Комп'ютерне крісло Huzaro Combat 3.0
Відео 1Фото 25 |
Huzaro Combat 3.0 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huzaro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huzaro.
Купити Huzaro Combat 3.0
Усі ціни 29 →Комп'ютерне крісло для геймера Huzaro Combat 3,0 black-red HZ-Combat 3.0 R | 4 306 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Huzaro Combat 3.0 black-blue | 4 699 грн. |
Ігрове комп'ютерне крісло HUZARO COMBAT 3.0 Carbon Чорний | 4 380 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Huzaro Combat 3,0 black-blue Combat 3.0 Blu | 4 107 грн. |
Комп'ютерне крісло для геймера Huzaro Combat 3,0 black-grey HZ-Combat 3.0 | 4 407 грн. |
Зручне крісло з купою регулювань та розкладною підставкою для ніг не обов'язково повинне мати захмарний цінник. Найкращий приклад — Huzaro Combat 3.0.
Метіс
Розглянута модель є таким собі метисом геймерського та офісного крісла. У виробів першого типу дітище Huzaro запозичало комфортну посадку з гнучкими регулюваннями, а у крісел другого порядку воно підглянуло сітчасту конструкцію спинки. Сітка в заднику забезпечує оптимальний повітрообмін при тривалих посиденьках перед екраном монітора. З тильного боку на спинці встановлені декоративні пластмасові панелі за образом та подобою пластин броні.
Бортове озброєння
Крісло оснастили витривалим газ-ліфтом з механізмами підйому сидіння та регулювання кута нахилу спинки. Функція Cradle дозволяє швидко розташувати спинку під потрібним кутом. Каркас виробу витримує навантаження до 140 кг. Також у моделі встановлені повнорозмірні підлокітники з м'якими накладками і є розсувна підставка для ніг, яка на час бездіяльності знаходиться під сидінням.
Нюанси складання
За всіх перерахованих переваг якість збірки у моделі відверто кульгає. То видно нерівні шви на тканинній оббивці, то трапляються іржаві металеві елементи конструкції. Масового характеру зазначені вади не носять, проте зустрічаються регулярно. Так що при покупці потрібно ретельно оглянути крісло, щоб у майбутньому зібрати його чин чином.