HyperX Alloy Origins Core Red Switch (HX-KB7RDX-RU)
Відео 30Фото 7 |
HyperX Alloy Origins Core Red Switch Aqua (фирменные, Tactile)Red (фірмові, Linear) |
|
Компактна модель формату ANSI з універсальним USB-роз'ємом, що дає змогу підключати її як до ПК, так і до ноутбука. Довжина дроту 1,8 метра надає можливість користуватися клавіатурою не тільки на столі, але і на колінах, що в ряді ситуацій дає додаткові зручності, враховуючи, що це ігрова модель. Механічні кнопки характеризуються надійністю і тривалим терміном служби. Як заявляє виробник, клавіші розраховані на десятки мільйонів натискань.
Клавіатура Kingston Hyper Alloy Origins Core укомплектована знімним кабелем, що дає змогу зручно її транспортувати – упаковувати девайс зі знятим дротом набагато простіше, ніж зі змотаним навколо корпусу. Ігровий режим забезпечує блокування окремих кнопок, даючи змогу геймеру повністю зосередитися на грі і не думати про наслідки у разі потрапляння пальцем не в ту зону. Клавіатура має корпус Skeleton, завдяки чому клавіші легко знімаються і вставляються. Підсвічування забезпечує зручне користування технікою в темряві, а світлові ефекти роблять девайс красивим і динамічним. Для розширення функціоналу техніка оснащена кнопкою «Fn».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Alloy Origins Core Red Switch
Усі ціни 49 →HyperX Alloy Origins Core PBT RGB Mechnical HyperX Red (639N7AA) Black 639 | 4 699 грн. |
Клавіатура HyperX Alloy Origins Core PBT Red USB RGB ENG/UA Black (639N7AA | 4 699 грн. |
Клавіатура HyperX Alloy Origins Core Pbt Hx Red (639N7AA) | 4 688 грн. |
Клавиатура HyperX Alloy Origins Core Pbt Hx Red (639N7AA) | 4 688 грн. |
Клавіатура HyperX Alloy Origins Core PBT HX Red (639N7AA) | 3 999 грн. |
1 1 2 3 |
Купивши цю клавіатуру на зміну своїй минулій Aula fireshock v5 - різниця колосальна. Гарна механіка, приємні на дотик кейкапі, дуже гарна підсвітка та багато різних налаштувань у софті. В цілому клацає гарно, не надто шумно і не надто тихо, але є проблема в пробілі - люфтити, доволі голосно та дзвінко клацає. Підсвітка, кейкапі, безліч налаштувань Пробіл Богдан Коропатніцький: користуюся HyperX Alloy Origins Core Red Switch більше року |
За цю ціну це просто страх.
не змазані стабілізатори, не змазані перемикачі, немає шумоізоляції, жахливі стабілізатори, абс кейкапі, немає можливості розібрати повністю, немає хот свапа. торохтіти як клавіатура до 1500грн, ЗАТЕ КОРПУС ІЗ СПЛАВУ АЛЮМІНІЮ!!! не поганий софт, яскрава ргб не змазані стабілізатори, не змазані перемикачі, немає шумоізоляції, жахливі стабілізатори, абс кейкапі, немає можливості розібрати повністю, немає хот свапа, торохтіти як клавіатура до 1500грн. despasitosi: користуюся HyperX Alloy Origins Core Red Switch більше року |
Якість виготовлення. - замалі кнопки
- віддзеркалює лампу! |
Турнірна версія популярної клавіатури
Останні кілька років ігровий підрозділ Kingston HyperX активно налягає на ігрову периферію. Стріляють вони рідко, але влучно, тому більша частина продуктів не проходить повз гравців, а деякі й узагалі стають справжніми хітами. Не беремося судити, яка доля чекаю на нову клавіатуру Hyper Alloy Origins Core, але враження від неї виключно приємні. Як і оригінальна Hyper Alloy, ця кіберспортивна версія виділяється цікавими свічами власної розробки та корпусом, виконаним з цільного шматка алюмінію.
Червоні свічі власної розробки
Почнемо зі свічей. Серед їх переваг інженери Kingston/HyperX перш за все відзначають короткий хід до точки спрацьовування та збільшений ресурс (до 80 млн. натискань). Повний хід клавіш становить 3.8 мм, а хід спрацьовування — 1.8 мм, зусилля натискання 45 грамів. За характером вони нагадують традиційні червоні перемикачі, але на відміну від них не такі легкі і не натискаються випадково під вагою пальців.
Безліч плюсів і жодного мінуса
За кілька тижнів використання враження від Hyper Alloy Origins Core в виключно позитивні ― це проста, елегантна, надійна і досить зручна клавіатура без слабких місць. При цьому в її активі є додаткові плюшки на зразок знімного кабелю або вбудованої пам'яті, що дозволяє записувати макроси, керувати підсвічуванням або змінювати призначення клавіш. У пам'ять можна тримати до трьох різних профілів. До цього також слід додати яскраве, але не дратівливе підсвічування і фірмове ПЗ, що дає змогу тонко налаштувати функції клавіатури, якщо це дійсно вам необхідно.
Модификації HyperX Alloy Origins Core
Ціни на HyperX Alloy Origins Core |
---|---|---|---|---|
HyperX Alloy Origins Core Aqua Switch | від 4 340 грн. | 1 пропозиція | ||
HyperX Alloy Origins Core Red Switch | від 3 165 грн. | 49 пропозицій |