HyperX Cloud Stinger
Відео 51Фото 8 |
HyperX Cloud Stinger |
|
Збалансована ігрова гарнітура закритого типу від одного з провідних виробників геймерських аксесуарів. Відрізняється хорошою якістю збірки, пристойним звучанням і якісними матеріалами. Завдяки вдалiй, добре продуманій конструкції і невеликій вазі, рівнiй 275 г, майже не відчувається на голові. Має стильний дизайн з добре відомим логотипом виробника. Пластикове з металевою вставкою наголів'я забезпечує оптимальний притиск, а великі м'які амбушюри з пінним наповнювачем і пам'яттю форми гарантують відсутність втоми навіть при тривалому багатогодинному використанні.
За відтворення звуку відповідають 50-ти якісні міліметрові драйвери, які здатні відтворювати широкий частотний діапазон від 18 Гц до 23 кГц. Цього цілком достатньо для озвучування будь-яких ігрових баталій і впевненого програвання музичних композицій різних жанрів. Ігрова гарнітура HyperX Cloud Stinger оснащена електретним конденсаторним мікрофоном з односпрямованою діаграмою. Його робочий діапазон (від 50 Гц до 18 кГц) і чутливість (-40 dB) дають змогу повноцінно передавати голос користувача, зберігаючи особливості його тембру. Кабель довжиною 130 см має якісну тканинну оплітку, 4-pin роз'єм mini-Jack 3.5 mm і односторонній підвід. Для стандартного підключення до ПК у комплекті є подовжувач (1,7 м) з двома 3-pin mini-Jack роз'ємами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud Stinger
Усі ціни 6 →Ігрова гарнітура KINGSTON HyperX Cloud Stinger Gaming Headset Black (HX-HS | 1 599 грн. |
Ігрова гарнітура KINGSTON HyperX Cloud Stinger Gaming Headset Black (HX-HS | 1 599 грн. |
HyperX Cloud Stinger (4P5L7AX#ARL) 4P5L7AX | 2 499 грн. |
Компьютерная гарнитура HyperX Cloud Stinger (HX-HSCS-BK) | 2 495 грн. |
HyperX Cloud Stinger Black (4P5L7AX) CloudStingerBlack(4P5L7AX) | 1 599 грн. |
Навушники HyperX Cloud Stinger (HX-HSCS-BK/EE / 4P5L7AX) | 1 599 грн. |
4 7 12 17 |
Дуже гарні навушники. Користуюсь 2 роки і все гарно працює! Цінна
Звук Мікрофон ні |
Норм звук та зручні З розпаковування колись купив дуже бовталися регулювання розміру. Дуже швидко ламаються. Через рік або півтора початок у кс го стріляли зліва, а чулося з права. користуюся HyperX Cloud Stinger більше року |
Коли трясу навушники, правий динамік б'ється об пластик. Через 5 місяців користування лівий динамік почав працювати тільки якщо штекер встромити у певне положення, а через півтора року користування штекер зовсім розвалився на частини прямо в роз'єм телефону коли я витягував його.
Краще взяти Sony MDR-XD150 із Sven MK-390 Хороший мікрофон, гарна якість звуку, хороші матеріали, добре сидять на моїй голові, гарні амбюшури Жахлива ненадійна збірка користуюся HyperX Cloud Stinger більше року |