Навушники
HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4/PS5 (4P5J1AA)
Відео 18Фото 12 |
HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4/PS5 |
|
Фірмова технологія об'ємного звучання, тривалий час автономної роботи, невелика вага.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4/PS5
Усі ціни 9 →Гарнiтура HyperX Cloud Stinger Core Wireless для PS4\PS5 White (4P5J1AA) 4 | 3 599 грн. |
Наушники HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset for PlayStation | 3 771 грн. |
Навушники HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset for PlayStatio | 3 663 грн. |
HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset for PlayStation White (4 | 4 022 грн. |
Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset f | 3 637 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →