HyperX Cloud III
Відео 16Фото 19 |
HyperX Cloud III |
|
Третє покоління легендарних «хмарних» навушників від HyperX із прицілом на комфорт носіння у тривалих ігрових сесіях. Зручна посадка гарнітури забезпечується завдяки фірмовій піні з ефектом пам'яті в оголов'ї та амбушюрах, а їх покриття використовується високоякісний шкірозамінник. HyperX Cloud III обладнали переналаштованими 53-міліметровими динаміками з неодимовими магнітами, які надалі розташовані під невеликим кутом для оптимального сприйняття звуку.
Динамічні драйвери можуть похвалитися покриттям широкого діапазону частот від 10 Гц до 21 кГц, в режимі USB-підключення навушники також підтримують іммерсивний аудіоформат DTS Headphone:X, що забезпечує об'ємне 3D-звучання. Водночас модель допускається підключати до джерел аудіосигналу через аудіоріз міні-Jack (3.5 мм). Є в навушниках і однонаправлений знімний мікрофон на дужці. Він має функцію шумоподавлення та вбудований сітчастий фільтр для зниження рівня перешкод. На чашу навушників винесено кнопку швидкого «замучування» мікрофона і коліщатко регулювання рівня гучності. Важить ігрова гарнітура 320 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud III
Усі ціни 117 →HyperX Cloud III (727A9AA) Black/Red 727A9AA | 3 699 грн. |
Навушники HyperX Cloud III (727A9AA) Black-Red | 3 699 грн. |
Ігрова гарнітура HyperX Cloud III Black-Red (727A9AA) | 4 999 грн. |
Ігрові навушники HyperX Cloud III Black (727A8AA) | 3 749 грн. |
Наушники HyperX Cloud III 3.5mm/USB-A/USB-C Black (727A8AA) 727A8AA | 4 595 грн. |