Навушники
HyperX Cirro Buds Pro
Відео 13Фото 22 |
HyperX Cirro Buds Pro |
|
Активне шумозаглушення, ігровий режим, швидка зарядка, тривалий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HyperX Cirro Buds Pro
Усі ціни 8 →HyperX Cirro Buds Pro TWS Earbuds Black (727A5AA) 727A5AA | 3 999 грн. |
Бездротові навушники HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Blue | 3 124 грн. |
HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Blue | 3 658 грн. |
Навушники HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Black (727A5AA) 727a | 2 990 грн. |
Бездротові навушники HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Beige | 3 036 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →