HyperX Cloud III Wireless
Відео 2Фото 14 |
HyperX Cloud III Wireless |
|
Цілком бездротова версія третьої редакції «Хмара» від компанії HyperX, яка може похвалитися дуже солідним часом автономної роботи — до 120 годин на одному заряді акумулятора. Втім, це аж ніяк не єдина перевага моделі. Перелік її позитивних якостей очолює висококласне звучання, яке забезпечує чуйно налаштовані 53-міліметрові динамічні драйвери. Випромінювачі в чашах розташовані під невеликим кутом щодо вушних раковин слухача для оптимального сприйняття звукової сцени.
А довічна активація DTS Headphone:X Spatial Audio допомагає повністю поринути в геймплей за рахунок найточнішої локалізації звуку та віртуальної 3D-звукової сцени. Зібрана модель на високоміцній алюмінієвій рамі, оголов'ї та амбюшюри в HyperX Cloud III Wireless обтягнуті м'яким шкірозамінником, а в їхньому «нутрі» розміщується фірмова піна з «ефектом пам'яті». На окрему повагу заслуговує знімний мікрофон у конструкції гарнітури з функцією шумоподавлення та сіточним фільтром для мінімізації перешкод при передачі мови. Підключаються ігрові навушники по радіоканалу на частоті 2.4 ГГц, донгл для цього є у штатній комплектації моделі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud III Wireless
Усі ціни 85 →HyperX Cloud III Wireless (77Z46AA) Black/Red 77Z46AA | 7 699 грн. |
Навушники HyperX Cloud III WL USB-A/USB-C (77Z46AA) Black/Red | 7 699 грн. |
Ігрова гарнітура HyperX Cloud III Wireless Black (77Z45AA) | 7 699 грн. |
Ігрові навушники HyperX Cloud III Wireless Black (77Z45AA) | 5 319 грн. |
Наушники HyperX Cloud III Wireless Black (77Z45AA) 77Z45AA | 6 648 грн. |