HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1
Відео 23Фото 11 |
HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 |
|
Якісна геймерська бездротова гарнітура закритого типу (Over-Ear) сімейства Kingston HyperX Cloud з віртуалізацією багатоканального об'ємного звучання. Від популярної моделі Stinger Core 7.1 відрізняється способом підключення по радіоканалу з робочим радіусом до 20 м. Для використання з персональними комп'ютерами і ноутбуками комплектується USB-адаптером з вбудованим прийомопередавачем.
Завдяки добре продуманій конструкції і скромній вазі 244 г, майже не відчуваються на голові. Елегантний і строгий зовнішній дизайн з відомим логотипом виробника сподобається геймерам будь якого віку. Помірно пружне наголів'я зі сталевою смугою в основі забезпечує оптимальну силу притиску, а м'які амбушюри забезпечують комфорт при тривалих ігрових сесіях. Для зручності використання в літній період, навушники HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 мають тканинні дихаючі амбушюри. Потужне басове звучання забезпечують динамічні драйвери (40 мм) з неодимовими магнітами. Вони гарантують яскраве звучання пострілів, вибухів і інших звукових ефектів. Гарнітура обладнана однонаправленим конденсаторним мікрофоном на гнучкій штанзі, з системою шумозаглушення і швидким відключенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Купити HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1
Усі ціни 7 →Комп'ютерна гарнітура HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset + | 3 435 грн. |
Комп'ютерна гарнітура HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless (HHSS1C-BA-BK | 3 435 грн. |
Компьютерная гарнитура HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset + | 3 196 грн. |
Компьютерная гарнитура HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless (HHSS1C-BA-B | 3 196 грн. |
Комп'ютерна гарнітура HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless (HHSS1C-BA-BK | 3 196 грн. |
Компьютерная гарнитура HyperX Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset + | 3 202 грн. |
Компьютерная гарнитура HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless (HHSS1C-BA-B | 3 202 грн. |
1 0 4 1 |
Користуюсь близько півроку, довелося перекручуватися через віртуальні кабелі з 7.1 звуком, так як його не було. метрів починаються перешкоди, (але хто буде відходити від комп'ютера на таку відстань у навушника?), по автономності нарікань немає, на 30-40% гучності тримають заряд до 2х днів. Не маркі через матовий пластик RTXVoice і буде цілком гідно Приємні амбушури, влітку ні краплі поту з вух не впало, всередині так само добре прошиті. Kasquid: користуюся HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 кілька місяців |
Порівнював зі своїми Trust GXT 354 Creon 7.1 якими користувався до покупки HyperX. І Trust виграють у всіх пунктах крім відсутності кабелів. Вони були поворотні, тобто їх можна було нормально повісити на шию; у них був окремий регулятор басів. Та й звук був приємніший. А тут звичайні бюджетні "вуха" за 700 грн. + радіомодуль. Якщо потрібні просто найдешевші радіонавушники – можна брати. У всіх інших випадках краще придивитися до інших варіантів. Відсутність кабелів, тканинні амбушури Звук 7.1 на програмному рівні реалізувань ніяк, баси окремо не регулюються, додаток HyperX NGENUITY просто ніякий, навушники не поворотні та не складні QWERTYJJJJJJ: користуюся HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 менше місяця |