Кондиціонер Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN 25 м²
Відео 12 |
Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:680/870 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, самоочищення
Існують дві останні серії NORDIC EVO і NORDIC EVO II, і серія NORDIC EVO NG на фреоні R32
Побутова спліт-система, яка може забезпечити обігрів приміщення навіть при дуже низьких температурах – заявлена робота пристрої навіть за температури -25 °C, що дозволяє зарахувати її до найбільш "морозостійким" моделей на ринку. Интверторная система управління дозволяє в автоматичному режимі підтримувати потрібну температуру всередині приміщення. При цьому рекомендована площа приміщення – не більше 25 м2. В основі системи очищення знаходиться сучасний фільтр "холодна плазма", додатково передбачений іонізатор.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordic CH-S09FTXN
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN 25 м²
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXN | 22 000 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXN Nordic Inverter | 15 814 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXN | 22 000 грн. |
1 6 3 5 |
При досить гарному дизайні та красивих картинках в інтернеті, модель досить проблемна і недоведена до пуття. гарний дизайн внутрішній блок, інвертор, широкий функціонал. іонізація не працює належним чином, те саме стосується і самоочищення - суто маркетинговий хід, не більше. З охолодженням справляється абияк, але ось обігрів жахливий, мало того, що запускається до півгодини, так ще й дме ледве-теплим повітрям. Автовибір режиму працює некоректно і морозить дуже сильно, навіть у не дуже спекотні дні. користуюся Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN місяць і більше рекомендую не купувати |
Загалом то неплоха модель, користуватися можна, але деякі "особливості" іноді мозок виносять. - управління просте, зрозуміле і без інструкції - Відмінно фільтрує повітря - Потужність - Адаптація аж до -25 градусів на вулиці, хоча на практиці максимум до -10, але [censored] цього вистачає, зими зараз у нас не надто холодні - сильно шумити зовнішній блок, будинок у нас панельний і при закритих вікнах чути його чудово, так що я б не рекомендував його в спальню купувати - Внутрішній блок теж я б не назвав тихим, більш-менш можна звикнути до нього на мінімальних обертах, порівняння - в автоматичному режимі шумити як за негучної звичайної розмови, а якщо ще [censored] вентиляцію включити, то ще голосніше. - Надто сильний і холодний потік навіть на мінімумі, зал 25 метрів у режимі авто зі столу газети падають від потоку, навіть якщо в потолок направити, то рикошетити вниз і в певних місцях можна застудитися, доки організм не звикне до цього. Не рекомендую для кімнат з дітьми чи чутливим до холоду людям. - Є сумніви щодо інвертора даної моделі, в автоматичному режимі зовнішній блок працює на повну потужність, потім повністю виключається, а за ідеєю повинен плавно скидати оберти. користуюся Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN місяць і більше рекомендую не купувати |
Потрібен був кондиціонер, який однаково добре справляється як із охолодженням, так і з підігрівом повітря. Причому підігрів мав зберігати працездатність навіть за досить міцних морозів. Спліт-систем, що підходять під ці вимоги, виявилося не так багато і модель CH-S18FTXN від Cooper&Hunter на мій погляд має найкраще співвідношення ціна/якість. На перший погляд ціна може здатися високою, але якщо порівняти її з цінами на потужні та морозостійкі інверторні моделі інших виробників, вона раптово виявляється цілком прийнятною. Висока потужність та швидкість охолодження. Шикарно охолоджує жодних претензій. Завдяки прогресивній інверторній технології має невелику питому витрату електроенергії та найвищий клас енергоефективності А++. У режимі теплового насоса (режим обігріву) теж виявив себе з найкращого боку. Щоправда, за заявлених -20 градусів я його не ганяв, але роботу при -15 перевірив особисто. Точно підтримує температуру у приміщенні. Має можливість ручного регулювання швидкості обертання вентилятора, що дозволяє зробити його майже безшумним. Може працювати в широкому діапазоні напруг в електромережі живлення. При тому свавіллі, що відбувається в наших електричних мережах, це зовсім не зайва опція. Оснащений компресором виробленим відомим китайським виробником Gree за ліцензією технологічного лідера галузі Daikin. Є дворічна гарантія. Пульт ДК мені особисто, здався не дуже зручним. Та й підсвічування екрану та кнопок теж не завадило б. |
Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
1 серпня 2021, 08:07
Выдаёт не понятные коды ошибок, и стал хуже охлаждать. #
Выдаёт не понятные коды ошибок такие как CL, C3, есть C7 - но с этой понятно, отсутствует подключение к интернету. Как понять остальны. Кондиционер стал хуже охлаждать на на 4-5 градусов. Раньше выставлял на 22 градуса хватало с головой, сейчас 19 не хватает.
23 січня 2021, 19:00
Через несколько минут H1 #
Заколебала это недо-ошибка! Звонили и в сервис, и местным установщикам -- в ответ: "Это не только Куперы такие". Но в других моделях комбинациями клавиш можно убрать раз и навсегда эту чушню: какая бы ни была температура и ветер за окном -- на стадии обогрева (зимой) то может сутками работать, то через каждые несколько минут выдавать Н1. Как помочь кондёру разморозить себя БЫСТРО??? Надоело просыпаться среди ночи в холодине по 10 раз. Кто решил такую проблему? Отпишитесь срочно
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN:
- Комплектується двома фільтрами на вибір (опція): дезодоруючий, антибактеріальний, фільтр «нано-титановий антихімічний каталізатор», пиловловлюючий, катехіновий
- Технологія інверторів від DAIKIN
Модификації Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN
Ціни на Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Nordic CH-S09FTXN 25 м² | від 15 814 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Nordic CH-S12FTXN 35 м² | від 17 271 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Nordic CH-S18FTXN 50 м² | від 20 619 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Nordic CH-S24FTXN 70 м² | від 25 824 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →