Ванна Ideal Standard Connect Air 169x78 см окремостояча
Фото 4 | 112 740 грн. Купити! Окремостояча ванна Ideal Standard Connect Air Duo 169x78 (E113801)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Ideal Standard Connect Air 170x79 E113801 |
|
Виробник рекомендує комплектувати ванну: зливно-переливним комплектом MULTIPLEX (арт. K7804AA). Або зливно-переливний комплект MULTIPLEX TRIO з функцією наповнення ванни через перелив (арт. K7807AA).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ideal Standard Connect Air
Ціни на Ideal Standard Connect Air |
---|---|---|---|---|
Ideal Standard Connect Air 120x120 см кутова | від 74 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 130x130 см кутова | від 81 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 140x140 см кутова | від 82 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 150x70 см | від 32 460 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 160x70 см | від 34 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 169x78 см окремостояча | від 112 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 170x70 см | від 36 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 170x75 см | від 26 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Ideal Standard Connect Air 170x80 см | від 59 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard Connect Air 180x80 см | від 30 540 грн. | 3 пропозиції | ||
Ideal Standard Connect Air 190x90 см | від 35 400 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо