Ванна Ideal Standard i.life 180x80 см
23 190 грн. Купити! Ванна акрилова Ideal Standard i.life 180x80, пряма (T476201)Winco.com.uaЗ нами 1 рік (Львів) Поскаржитись |
Ideal Standard i.life 180x80 T476201 |
|
Ванна має посилення дна та бортика.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ideal Standard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ideal Standard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Ideal Standard i.life
Ціни на Ideal Standard i.life |
---|---|---|---|---|
Ideal Standard i.life 140x140 см кутова | від 32 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 150x70 см | від 16 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 160x70 см | від 16 710 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 170x70 см | від 17 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 170x75 см | від 17 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 170x80 см | від 22 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 180x80 см | від 23 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Ideal Standard i.life 190x90 см | від 34 920 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →