Ванна Vagnerplast Briana 180x80 см
Фото 5 |
Vagnerplast Briana 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vagnerplast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vagnerplast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vagnerplast Briana 180x80 см
Ванна акрилова Vagnerplast Briana 180x80 см (VPBA180BRI2X-01) | 24 332 грн. |
Ванна акриловая VAGNERPLAST BRIANA (180) VPBA180BRI2X-01/NO | 11 253 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Briana 1800x800 VPBA180BRI2X-01 | 21 150 грн. |
Ванна акрилова VAGNERPLAST Briana 185 Bianco (VPBA185BRI2X-04) без ніжок | 31 108 грн. |
Акрилова ванна Vagnerplast Briana 180 см VPBA180BRI2X-01/NO + ніжки | 19 228 грн. |
Модификації Vagnerplast Briana
Ціни на Vagnerplast Briana |
---|---|---|---|---|
Vagnerplast Briana 170x75 см | від 16 984 грн. | 3 пропозиції | ||
Vagnerplast Briana 180x80 см | від 11 253 грн. | 5 пропозицій | ||
Vagnerplast Briana 185x90 см | від 24 596 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →