Монітор Iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 31.5 " чорний
Фото 9 |
Iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 31.5 " чорний
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 3 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XB3288UHSU-B5 31.5 " чорний
Усі ціни 35 →Монiтор 32" Iiyama ProLite (XB3288UHSU-B5) | 16 409 грн. |
Монітор iiyama XB3288UHSU-B5 | 16 538 грн. |
Монитор iiyama XB3288UHSU-B5 | 16 538 грн. |
Монітор iiyama XB3288UHSU-B5 Black | 16 499 грн. |
Монитор 31.5" Iiyama XB3288UHSU-B5 | 16 619 грн. |
ще 20 пропозицій